Category Archives: Skóra

Łupież pstry – leczenie domowe jako pomoc w pozbyciu się choroby. Czy istnieją skuteczne metody na tę dolegliwość?

Kiedy zachorujemy na łupież pstry, leczenie domowe to często pierwsza deska ratunku. Dolegliwość ta nie jest wyjątkowo groźna, ale skutkuje dużym dyskomfortem dla chorego. Żółtobrunatne lub różowe plamy zajmują rozległe obszary skóry, która następnie złuszcza się, swędzi i piecze. Choć trudno jest wyleczyć łupież pstry, leczenie domowymi sposobami może dać dobre rezultaty.

Kosmetyki, które musisz zastosować przy zabiegu body wrappingu!

Body wrapping – kosmetyki, z którymi warto wykonać zabieg mogą być trudne do wyboru. Warto także zapoznać się, na czym polega body wrapping i jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć. W tym artykule pomożemy ci dobrać odpowiedni kosmetyk do body wrappingu i opiszemy, jak najlepiej wykonać zabieg.

Laser Vectus usuwający owłosienie NA STAŁE – Depilacja Laserowa Gdynia

usuwanie włosów

Depilacja laserowa laserem Vectus Zadbany  i nienaganny wygląd wymaga od kobiet wielu poświęceń. Jednym z nich jest depilacja całego ciała, która dla płci pięknej nie jest rzeczą przyjemną. W tym celu kobiety testują kolejne produkty przeznaczone do usuwania niechcianych włosków głównie pod względem skuteczności i wygody stosowania. Firma Palomar stworzyła laser Vectus, który stanowi rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia. Jego zaletą jest… Read more »

Czy na trądzik różowaty pomoże krem?

krem na trądzik różowaty

Trądzik różowaty – zmora dzisiejszego świata Trądzik różowaty jest zmorą wielu dorosłych osób. Problem ten jest coraz powszechniejszy, coraz więcej osób stara się z nim walczyć. Trądzik różowaty, jak każda choroba niesie ze sobą pewne problemy, niedogodności oraz ryzyka. Według szacunków chorobę tę może mieć około 10 procent osób w wieku 30 do 40 lat.

Krem ujędrniający do biustu – Skuteczność, składniki, wspomaganie serum

jędrne piersi

1. Dlaczego ocenia się kremy do biustu jako skuteczne?     Nie ma chyba równie silnego atrybutu kobiecości jak piersi. Działają one na wyobraźnię tak mocno, że ich erotyczna funkcja zwykle wypiera tę prozaiczną – daną kobiecie przez biologię. Marzenie o dużych, jędrnych i kształtnych piersiach nie jest jedynie wynikiem chęci podobania się mężczyznom. Kobieta potrzebuje własnej akceptacji i zawsze… Read more »

Zabiegi ujędrniające skórę – co powinnaś o nich wiedzieć?

zabieg na ujędrnianie skóry

Wraz z wiekiem skóra traci gęstość, elastyczność i staje się mniej napięta. Ujędrnianie skóry staje się realną koniecznością, jeśli chcemy pozostać atrakcyjne i nadal młodo wyglądać. W celu poprawienia stanu skóry, warto odwiedzić gabinety kosmetyczne, oferujące zabiegi ujędrniające, które pomogą nam przywrócić skórze optymalną gęstość i napięcie.

Jak sobie radzić, gdy na twarzy pojawią się prosaki?

Prosaki są bardzo popularną przypadłością mogącą spotkać każdego z nas. Ich powstawanie związane jest z gromadzeniem się w naskórku drobnych zbiorniczków sebum. Substancja ta, przy prawidłowym stanie skóry, winna się uwolnić na jej powierzchnie. Przy zatkaniu, z różnego powodu, przewodów wyprowadzających gruczołów łojowych tak się jednak nie dzieje i powstają rzeczone prosaki na twarzy czy prosaki pod oczami.

Kilka minut i… po włosie!

depilacja laserem

Zastanawiałaś się kiedyś, jakby to było mieć idealnie gładkie ciało bez wysiłku? Bez ciągłego katowania się bolesnymi plastrami z woskiem czy kaleczenia się maszynką do golenia? Każda z nas chciałaby uzyskać taki efekt nie musząc jednocześnie martwić się o wrastające włoski czy podrażnienia skóry. Trudno jednak pozbyć się niechcianego owłosienia stosując domowe metody. Dlatego z pomocą przychodzi profesjonalna depilacja laserowa,… Read more »

Depilacja laserowa – poznaj zabieg przydatny każdej kobiecie!

Wydepilowane laserowo nogi

Depilacja to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych jakie przeprowadzane są w polskich klinikach medycyny estetycznej. Porównamy dziś dla Państwa dwa urządzenia do wykonywania tego typu zabiegu.