Laser Vectus usuwający owłosienie NA STAŁE – Depilacja Laserowa Gdynia

5/5 - (7 votes)

Depilacja laserowa laserem Vectus

depilacja karkuZadbany  i nienaganny wygląd wymaga od kobiet wielu poświęceń. Jednym z nich jest depilacja całego ciała, która dla płci pięknej nie jest rzeczą przyjemną. W tym celu kobiety testują kolejne produkty przeznaczone do usuwania niechcianych włosków głównie pod względem skuteczności i wygody stosowania. Firma Palomar stworzyła laser Vectus, który stanowi rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia. Jego zaletą jest wysokie bezpieczeństwo przy zachowaniu równie wysokiej skuteczności. Zabieg jest szybki, trwały i w większości przypadków bezbolesny. Efekty są zazwyczaj widoczne już po pierwszym razie. Włoski wykruszają się przez następne 3 tygodnie. Zanim jednak zdecydujemy się na laserowe usuwanie owłosienia warto dowiedzieć się na czym ta procedura polega i jakie istnieją do niej przeciwwskazania.

Na czym polega i jak wygląda zabieg laserem Vectus?

Depilacja Laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Celem laserowego usuwania owłosienia jest osłabienie i zniszczenie włosków wraz z mieszkami wlosowymi, co ma zagwarantować trwałość zabiegu. Jedna procedura jest w wstanie usunąć włosy będące w fazie wzrostu, czyli około 95%. Pozostałych 5% możemy sie pozbyć, powtarzając zabieg za 1 lub 2 miesiące. W zależności od owłosienia konieczne mogą być tak zwane zabiegi przypominające co kilka miesięcy lub co kilka lat.

Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnej głowicy. Emituje ona wiązkę światła, która wnika w skórę oraz oddziałuje na melaninę, naturalny barwnik włosa. Wysoka temperatura niszczy włos oraz mieszek włosowy, co uniemożliwia jego ponowny wzrost. Procedura działa na każdy rodzaj skóry i kolor włosa. Jedynie szare włosy ze względu na brak melaniny nie są podatne na tę metodę usuwania owłosienia. Bezpieczeństwo podczas użycia wysokiej temperatury zapewnia inteligentny czytnik poziomu melaniny Skintel zawarty w laserze. Mierzy poziom melaniny w skórze i na jego podstawie dobiera parametry indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dzięki temu nie ma ryzyka poparzenia. Dodatkowo skórę chroni system chłodzący Advanced Cooling, który gwarantuje również komfort i bezbolesność zabiegu. Naskórek jest chłodzony zarówno na pocżątku, w trakcie jak i na końcu zabiegu, aby zapewnić jak największą wygodę podczas przeprowadzania procedury. Laser Vectus otrzymał certyfikat FDA Amerykańskiej Agencji ds. Żywnosci i Leków ze względu na wysokie bezpieczeństwo.

Vectus posiada również technologię Photon Recycling, która odpowida za ponowne wykorzystanie światła odbitego. Głowica wyposażona w niewielkie lusterka odbija światło pochodzące z lasera odbite od skóry, dzięki czemu w 100% wnika w skórę. To zapewnia dużą skuteczność oraz skraca długość zabiegu. W ciągu zaledwie kilku minut wydepilowany zostaje duży obszar ciała na przykład plecy. Pozostałe lasery w odróżnieniu od lasera Vectus wykorzystują zaledwie 20% wiązki światła, podczas gdy 80% zostaje ,,zmarnowane”.

Odwiedź stronę https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html po więcej.

Jakie istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża i karmienie piersią
 • podrażniona skóra
 • świeża opalenizna
 • przesuszona skóra (przed zabiegiem należy odpowiednio ją nawilżyć)
 • doustne przyjmowanie retinoidów
 • przyjmowanie leków i/lub picie ziół fotouczulających typu nagietek, dziurawiec
 • infekcje skóry zarówno bakteryjne jak i wirusowe
 • otware rany w miejscy zabiegu
 • choroby typu łuszczyca, bielactwo
 • rozrusznik serca
 • epilepsja
 • w niektórych przypadkach cukrzyca

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem-specjalistą w celu wyeliminowania wszelkich przeciwwskazań, również tych indywidualnych, nieuwzględnionych w liście powyżej. Procedura powinna być przede wszystkim bezpieczna dla pacjenta, więc nie należy niczego ukrywać przed lekarzem oraz stosować się do jego poleceń zarówno przed jak i po zabiegu.

5 thoughts on “Laser Vectus usuwający owłosienie NA STAŁE – Depilacja Laserowa Gdynia

  1. Haneczka62

   usuwanie owłosienia laserem jest coraz bardziej przystępne cenowo, można też rozbić na raty w większości gabinetów, poza tym to jest usuwanie owłosienia na stałe!

   Reply
 1. kiszona77

  Polecam serdecznie dobry gabinet w Gdyni, mam na myśli Clinica Cosmetologica , prawdziwi specjaliści od usuwania owłosienia laserem, mam nogi gładkie już od dwóch lat

  Reply
 2. Kosia

  a ktos zna moze jakies lepsze sposoby na to jak szybko pozbyc sie wlosow, bo jednak laserem to nie ma co, bo to chyba niezbyt bezpieczne

  Reply
  1. samanta

   Depilacja laserem to jedna z bezpieczniejszych metod na nadmierne owłosienie i nie ma co się obawiać. Przeciwwskazania można poznać na konsultacji przed zabiegiem, ale nikomu raczej nic nie grozi.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 86 = 96