Kilka minut i… po włosie!

5/5 - (1 vote)

Zastanawiałaś się kiedyś, jakby to było mieć idealnie gładkie ciało bez wysiłku? Bez ciągłego katowania się bolesnymi plastrami z woskiem czy kaleczenia się maszynką do golenia? Każda z nas chciałaby uzyskać taki efekt nie musząc jednocześnie martwić się o wrastające włoski czy podrażnienia skóry. Trudno jednak pozbyć się niechcianego owłosienia stosując domowe metody. Dlatego z pomocą przychodzi profesjonalna depilacja laserowa, czyli jeden z najpopularniejszych i jednocześnie najskuteczniejszych sposobów na perfekcyjnie gładkie ciało.

Trudno obecnie znaleźć osobę, która jeszcze o nim nie słyszała, a wiele już dawno się na nią zdecydowało. Jeżeli Ty z jakichś powodów jeszcze nie próbowałaś tej metody to wiedz, że laserowe usuwanie owłosienia może całkowicie rozwiązać Twój problem. I to w kilka minut! Dlaczego? Ponieważ zabieg ten przebiega niezwykle szybko, a przy tym jest szalenie skuteczny, precyzyjny, a przy wyborze odpowiedniego sprzętu także praktycznie bezbolesny. Co więcej, jest to metoda na tyle bezpieczna, że można stosować ją do usuwania włosów na prawie każdej części ciała, w tym nawet na twarzy. A jeżeli poddasz się całej serii zalecanych zabiegów to na Twoim ciele już nigdy nie pojawi się ani jeden niechciany włos.

Kto nie powinien korzystać z depilacji laserowej?

Oczywiście w przypadku prawie każdego zabiegu występują określone przeciwwskazania do jego wykonania. Nie inaczej jest w związku z laserowym usuwaniem owłosienia. Poniżej przedstawiamy więc listę sytuacji, w których konieczne jest zrezygnowanie z tego zabiegu bądź oddalenie go w czasie. Jeżeli jednak żaden przypadek z listy nie pasuje do Ciebie, ale mimo to posiadasz wątpliwości co do tego, czy poddać się omawianej metodzie, to udaj się do lekarza i omów z nim tę kwestię. A jeżeli nie zdążyłaś tego zrobić, bo już wcześniej umówiłaś się na zabieg, to nic straconego. Podczas wizyty specjalista wykonujący depilację przeprowadzi z Tobą krótki wywiad, na którym zada Ci najważniejsze pytania i opowie o zabiegu. Doradzi, czy depilacja laserowa jest dla Ciebie, a także dostosuje moc urządzenia do indywidualnych potrzeb Twojego ciała i określi ilość potrzebnych sesji.

Depilacji laserowej nie powinny poddawać się osoby, które:

  • stosują retinoidy
  • są w ciąży
  • cierpią na łuszczyce lub bielactwo
  • posiadające zmiany skórne lub przebarwienia
  • spożywają zioła, w których składzie znajdują się nagietek lub dziurawiec
  • stosują leki światłouczulające
  • chorują na nowotwór
  • maja zaburzoną gospodarkę hormonalną
  • chorują na padaczkę
  • posiadają świeże skaleczenia w miejscu, które ma zostać poddane zabiegowi

Czy depilacja laserem jest skuteczna?

Zdecydowanie tak! Obecnie uważa się, że wykorzystywanie lasera w celu usuwania owłosienia jest najskuteczniejszą
metodą spośród wszystkich stosowanych w depilacji. Laser szybko rozprawia się z włosem nie uszkadzając przy tym sąsiednich tkanek. A poddanie się odpowiedniej liczbie sesji sprawia, że już na stałe możesz powitać idealnie gładkie ciało. Czy to nie brzmi przekonująco?

A jeżeli czujesz się przekonany, skontaktuj się z nami:

Depilacja Laserowa Gdynia Clinica Cosmetologica
ul. Powstania Styczniowego 22/2
81-519 Gdynia
tel. +48 791 600 607
[email protected]

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 1 = 2