Zamykanie naczynek laserem i ultradźwiękami

5/5 - (6 votes)

 laserowe zamykanie naczynekW świecie, w którym piękny wygląd i nieskazitelna cera mają coraz większe znaczenie, popękane naczynka stanowią niezwykle palący i powszechny problem. Dermatolodzy i naukowcy cały czas pracują nad zabiegami i urządzeniami. których działanie potrafi zapobiegać oraz likwidować już powstałe rozszerzone naczynka. Genezą problemu pękających naczyń krwionośnych w większości przypadków są uwarunkowania genetyczne. Specjaliści przestrzegają jednak również, że nadmierna ekspozycja skóry na duże wahania temperatur może skutkować osłabianiem a w efekcie pękaniem naczynek w górnych warstwach skóry. Długotrwałe opalanie bez odpowiedniego zabezpieczenia skóry kremami z filtrem, wystawianie, zwłaszcza cery twarzy, na niskie temperatury, może również okazać się czynnikiem inicjującym pękanie naczynek.

Sposoby leczenia popękanych naczynek

Najszybszym oraz najskuteczniejszym sposobem na zamykanie naczynek są zabiegi z wykorzystaniem laserów. Ich całkowita bezinwazyjność, precyzja działania oraz skuteczność pozwoliły na stałe znaleźć miejsce w gabinetach kosmetycznych. Zamykanie naczynek na twarzy odbywa się szybko a sam zbieg choć powoduje lekki dyskomfort, nie jest bardzo bolesny. Do najpopularniejszych urządzeń umożliwiających usuwanie pajączków należą:

  • Laser Harmony XL PRO Dye-VL – działanie urządzenia opiera się o odpowiednio dobrane impulsy świetlne, których działanie na strukturę naczyń krwionośnych powoduje ich obkurczanie oraz zamykanie. Popękane naczynka na nosie znikają niemal natychmiast po zabiegu a usuwanie pajączków na nogach jest proste i szybkie.
  • Quadrostar Pro Yellow – szturmem zdobył wszystkie renomowane kliniki medycyny estetycznej. Popękane naczynka na udach, mimo tego, że uchodzą za najtrudniejsze do leczenia, znikają szybko i bez większego problemu. Skuteczność oraz siła tego urządzenia kryje się w specjalnie dobranej do leczenia uszkodzonych naczynek, długości fali światła. Na skutek działania lasera każde, nawet najbardziej widoczne pęknięte naczynko na twarzy poddaje się leczeniu i już po jednym zabiegu widoczna jest spora poprawa.
  • VariLite – to jedno z najskuteczniejszych urządzeń w swojej klasie. Popękane naczynka na nogach, zwłaszcza w okresie letnim, stanowią ogromny problem natury estetycznej. Można go rozwiązać za pomocą szybko i co najważniejsze, bezpiecznie. Zamykanie naczynek na twarzy z wykorzystaniem, dwóch dostępnych długości fali światła generowanych przez to urządzenie daje błyskawiczne efekty.

Pójdź do specjalisty

Usuwanie naczynek to wbrew pozorom dość zaawansowany proces leczenia. Eksperymentowanie z wszelkiej maści domowymi metodami może skończyć się tragicznie dla skóry i zdrowia pacjentów. Pacjenci decydujący się na laserowe usuwanie naczynek przez cały czas trwania zabiegów znajdują się pod czujnym okiem wykwalifikowanego kosmetologa oraz specjalistów medycyny estetycznej, w tym lekarzy dermatologów. Zabieg odbywa się w pięknie urządzanym i bezpiecznym gabinecie a pacjent cały czas jest w pełni świadom co kiedy i dlaczego się dzieje. Personel współpracuje z pacjentami tak aby dyskomfort zabiegu był jak najmniej odczuwalny. Nie czekaj i nie ryzykuj zdrowia stosując domowe metody. Już dziś umów się na laserowe zamykanie naczynek.

Dane zaufanej kliniki wykonującej te zabiegi:
Clinica Cosmetologica Gdynia – Zamykanie Naczynek
ul. Powstania Styczniowego 22/2
Telefon: +48 791 600 607
Strona WWW: https://clinicacosmetologica.pl/gdynia/laserowe-zamykanie-naczynek/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

29 − 25 =