Zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę

Rate this post

Redukcja tkanki tłuszczowej to w dzisiejszych czasach dość duże wyzwanie. W zabieganym, pełnym obowiązków trybie życia nie zawsze mamy czas, aby na codzień poświęcać się diecie i ćwiczeniom. Nieregularne posiłki, stres, siedzący tryb pracy – to wszystko ma wpływ na wygląd sylwetki.

Nic dziwnego, że w dzisiejszych czasach jest tak duże zapotrzebowanie na zabiegi odchudzające.
Ponadto wiele osób, pomimo stosowania diet i regularnych ćwiczeń, często ma problem z pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonych partii ciała. Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi na przeciw tym problemom. Dzięki temu nie jesteśmy skazani na poważne operacje przy użyciu skalpela, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty, jeśli chodzi o modelowanie sylwetki.

Jak zredukować tkankę tłuszczową?

Jeśli dieta i ćwiczenia nie przynoszą satysfakcjonujących rezultatów lub szukamy sposobu, aby wspomóc ich działanie, specjalistyczne zabiegi medycyny estetycznej będą idealnym rozwiązaniem. Do wyboru mamy następujące rozwiązania:

1. Pollogen Legen – Maximus

Zabieg Maximus wykonywany przy użyciu urządzenia Pollogen Legen polega na stymulowaniu skóry przez podniesioną temperaturę. W efekcie mięśnie zostają pobudzane do pracy i zachodzi przyspieszony proces spalania tkanki tłuszczowej. Dodatkową korzyścią w tym zabiegu jest ujędrnianie skóry.

2. Endermologia – Cellu M6 Integral

To drugi zabieg wyszczuplający polegający na zasysaniu i stymulacji fałdu skóry za pomocą specjalnej rolki wyposażonej w klapki. Dzięki procesowi lipidy ulegają rozbiciu i pobudzane jest mikrokrążenie skóry, a w efekcie komórki tłuszczowe są redukowane. Endermologia to idealny zabieg na wyszczuplanie ud i innych partii ciała.

3. Karboksyterapia

Zabiegi wyszczuplające brzuch oraz inne części ciała to m.in. karboksyterapia. Jest to w pełni bezpieczny zabieg, opierający się na podskórnej i śródskórnej aplikacji dwutlenku węgla. Powoduje to poszerzenie naczyń krwionośnych, produkcję kolagenu, a przede wszystkim rozbicie komórek tłuszczowych. W efekcie uzyskujemy wyszczuplenie oraz ujędrnienie danej partii ciała.

4. Venus Legacy

Venus Legacy to zabiegi wyszczuplające uda i inne partie ciała. Ich działanie opiera się na wykorzystaniu najlepszych, innowacyjnych technologii. Przewagą Venus Legacy jest efekt widoczny zaraz po wyjściu z gabinetu.

5. Icoone

Icoone łączy w sobie działanie lasera i masażu podciśnieniowego. Dzięki temu zabieg ten wyróżnia duża skuteczność i możliwość dopasowania do indywidualnych potrzeb pacjenta. Icoone w znacznym stopniu przyczynia się do wyszczuplenia sylwetki i redukcji tkanki tłuszczowej.

Proces wyszczuplania sylwetki najlepiej przeprowadzać pod nadzorem specjalisty. Dlatego zanim zdecydujemy się na zabieg medycyny estetycznej, warto skorzystać z bezpłatnych konsultacji oferowanych przez Clinica Cosmetologica.

Tekst stworzony wspólnie z portalkosmetologiczny.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

74 − 68 =