Korzyści z przeprowadzania depilacji laserowej Vectus

5/5 - (5 votes)

Istnieje wiele urządzeń do laserowej depilacji klinicznej, ale tylko jeden stoi nad resztą. Niedawno firma Palomar wprowadziła laser Vectus do laserowej depilacji. Który jest najszybszym i najbardziej wydajnym laserem na rynku. Dzięki technologii laserowej komórki odpowiedzialne za wzrost włosów są celowane i niszczone bez szkody dla otaczającej skóry. Jest to proste podejście do trwałej redukcji włosów, które jest szybkie i łatwe.

Czym jest laser Vectus?

Laser Vectus reprezentuje kilka znaczących postępów technologicznych w dziedzinie laserowego usuwania włosów. Większy rozmiar oferowany za pomocą lasera Vectus oznacza, że większe obszary, takie jak plecy, nogi lub klatka piersiowa, można leczyć w znacznie krótszym czasie. Takie efektywne wykorzystanie lasera powoduje mniej sesji terapeutycznych niezbędnych do osiągnięcia pożądanego rezultatu pacjenta. Vectus ma również opcję użycia mniejszego rozmiaru plamki do poprawek lub mniejszych fizycznych obszarów (takich jak górna warga). Oprócz zwiększonego rozmiaru, laser Vectus rozprowadza energię lasera bardziej równomiernie niż inne urządzenia laserowe, zapewniając mniejszą zmienność w całym leczonym obszarze – więcej tutaj: http://expresskaszubski.pl/gospodarka/2017/05/depilacja-laserowa-laser-vectus-w-gdansku.

Korzyści z przeprowadzania depilacji laserowej Vectus

Oprócz tego, że jest bardzo wydajną maszyną, Vectus jest również najbezpieczniejszym, najbardziej bezbolesnym i skutecznym laserem do usuwania włosów dostępnych obecnie na rynku. Bezpieczeństwo jest priorytetem. Innym postępem jest to, że zabiegi laserowe Vectus są wykonywane w połączeniu z czytnikiem melaniny Skintel, który pomaga określić, ile pigmentu (melaniny) zawiera skóra.

Pomiar ten jest pomocny w określeniu odpowiednich ustawień lasera, ponieważ depilacja laserowa faktycznie celuje w melaninę u podstawy włosów. Ważne jest, aby dokładnie ocenić pigment i włosy skóry, a urządzenie Skintel zapewnia natychmiastowy wynik, który można bezpośrednio wysłać do lasera Vectus w celu dostosowania zabiegu depilacji laserowej. Na koniec wszystkie procedury są wykonywane przez kosmetologa, który zapewnia najwyższą, jakość opieki i doświadczenia dla zgłaszających się pacjentów.

Laserowe usuwanie włosów Vectus jest praktycznie bezbolesne. Postępy w technologii pozwalają na lepszą wydajność chłodzenia podczas całej procedury, co z kolei eliminuje „gorące punkty” doświadczane przez wielu pacjentów z depilacją laserową. Vectus można stosować na wszystkie rodzaje skóry.

Ostatecznie wszystko sprowadza się do tego, jak efektywne i finansowo dostępne są zabiegi depilacji laserowej Vectus?  Ze względu na ulepszenia technologiczne ukierunkowane wyłącznie na komórki odpowiedzialne za wzrost włosów laser Vectus zmniejsza liczbę zabiegów potrzebnych prawie o połowę dla większości pacjentów.

Więcej szczegółów na temat depilacji laserowej Vectus

Ze względu na postęp technologiczny w ostatnich latach, depilacja laserowa stała się sztuką precyzji ułatwioną przez laser Vectus. Kosmetolog usuwa włosy z każdej części ciała, w tym z obszarów intymnych, i działa na wszystkixh rodzaje skóry, od bardzo lekkich do ciemnych. Ciemniejsze włosy są najbardziej podatne na leczenie laserem, a minimalne rezultaty będą miały włosy blond, siwe lub białe. Przeciętny człowiek wymaga 8-12 zabiegów, a zaleca się, aby były wykonywane, co 4-6 tygodni.

Laser Vectus używa głowicy laserowej około 1 „x 2”, aby celować w pigment / melaninę w mieszku włosowym, więc usuwane włosy muszą mieć kolor, aby reagować. Celem jest spowodowanie śmierci całych mieszków włosowych poprzez zabicie komórek zawierających melaninę.

Efekty depilacji laserowej Vectus

 • Gładka górna warga
 • Bez włosów między brwiami
 • Bezwłose policzki i broda
 • Seksowna strefa bikini
 • Pachy bez włosów i podrażnień
 • Jedwabiste nogi i ramiona
 • Eleganckie plecy, klatka piersiowa i ramiona.


źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M9B55Pm3yDk

4 thoughts on “Korzyści z przeprowadzania depilacji laserowej Vectus

 1. Miamigirl

  ja zawsze miałam problem z brwiami a’la Frida. Nie żeby mi to jakoś super przeszkadzało, ale widzę, że nie każdemu to pasuje. Kiedyś w szkole dzieciaki się ze mnie śmiały a ja musiałam to znosić :/ właściwie to po latach twierdzę, że problem leży w społeczeństwie, które nie akceptuje odchyleń… dlatego chyba zdecyduję się na usunięcie dla świętego spokoju chociażby w miejscu pracy.

  Reply
 2. Werka

  Blondynki to mają dobrze… ja urodziłam się brunetką i niestety moje włoski są bardzo widoczne. Najgorzej jest w zimę – skóra blada a włoski czarne :/ chyba zdecyduję się na taki zabieg.

  Reply
 3. Hania

  Hej 🙂 ja korzystałam z zabiegów w zeszłym sezonie, po kilku zabiegach na nogi, włoski przestały rosnąć. To jest super sprawa, tym bardziej, że w wakacje nie mam zamiaru martwić się czy mam ogolone nogi 🙂

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

45 − = 44