Skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia

5/5 - (1 vote)

Depilacja wąsika laserem. Skuteczny sposób na pozbycie się zbędnego owłosienia

Wąsik, czyli włoski nad górną wargą, są problemem, który dotyczy wielu pań o ciemnych włosach. Najczęściej wąsik jest wynikiem skłonności genetycznych, bywa jednak, że pojawia się w skutek różnych zmian hormonalnych, do których dochodzi chociażby w wieku dojrzewania. Niezależnie od przyczyn, jest to nieestetyczny problem, którego kobiety chcą się zazwyczaj pozbyć.

Dobrym rozwiązaniem jest depilacja wąsika laserem. To trwały sposób na pozbycie sie włosów nad górną wargą. Kremy, plastry i golarki pozwalają na doraźne rozwiązanie problemu, jednak włosy po takiej depilacji odrastają grubsze, ciemniejsze, po prostu bardziej widoczne. Nie jest zatem niczym zaskakującym, że depilacja wąsika laserem cieszy się coraz większą popularnością.

depilacja laserowa twarzy (11)

Faktem jest, że ta metoda jest stosunkowa droga, jednak jej efekty są naprawdę dobre. I, co bardzo ważne, utrzymują się na długo. Rzecz w tym, że depilacja wąsika laserem polega na skutecznym niszczeniu mieszków włosowych. W praktyce oznacza to, że wystarczy kilka sesji z laserem, aby problem niechcianego owłosienia nad górną wargą znikł. Co najmniej na wiele miesięcy.

Depilacja wąsika laserem to rozwiązanie dla osób, które mają już dość innych, dość męczących metod depilacji. Około 80-90% wosków zostaje usuniętych trwale. A te włoski, które odrastają, są o wiele jaśniejsze i cieńsze. Nie dość, że można cieszyć się długotrwałym efektem depilacji, to jeszcze ryzyko wystąpienia alergii jest naprawdę niewielkie (czego nie da się powiedzieć np. w przypadku różnych kremów do depilacji).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

− 6 = 1