Jak skutecznie pożegnać cellulit?

5/5 - (1 vote)

Z każdym wyjściem na basen, w sypialni, na wakacjach wiele kobiet zadaje sobie wciąż to samo pytanie: jak zwalczyć cellulit? Jest to problem uporczywy i niekiedy przysłania radość życia.Wiele kobiet zmaga się z uporczywym cellulitem mimo ćwiczeń i diety. Jeśli latem chcemy z dumą odsłaniać gładkie nogi czas wybrać się do profesjonalnego salonu kosmetycznego, który w ofercie posiada zabiegi na cellulit.

Technologia w walce z likwidacją cellulitu

Skuteczne zabiegi na cellulit nie muszą pozostawać w sferze marzeń. To alternatywna, która jest na wyciągnięcie ręki, wystarczy tylko zdecydować się i działać! Medycyna estetyczna oferuje obecnie innowacyjne zabiegi kosmetyczne na cellulit. Oto lista innowacyjnych zabiegów, którym można się poddać by zlikwidować skórkę pomarańczową, poprawić samoocenę i pozbyć się kompleksów.

Vialise

Krem na cellulit

 • Cellu M6 Integral to istna rolująca siła. Ten zabieg to masaż wykonywany specjalnym wałkiem, który uciska skórę siłą podciśnienia. Cellu M6 Integral chwyta skórę i rozbija tkankę tłuszczową intensywnym modelowaniem.
 • Venus Legacy usuwa tłuszcz falami radiowymi. Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą nie tylko wygładzić i ujędrnić skórę, ale też wzmocnić naczynka i poznać zalety drenażu limfatycznego, który ma znaczący wpływ na likwidację cellulitu.
 • Kolejnym rozwiązaniem jest zabieg Icoone. Łączy w swoim działaniu dwie potężne siły: podciśnienie i wiązki lasera. Skóra jest silnie rozmasowywana wałkami z podciśnieniem. Laser natomiast rozgrzewa warstwy skóry, burząc struktury komórek tłuszczowych. Skóra staje się gładka i elastyczna, gdyż dzięki zabiegowi zwiększa się wytwarzanie kolagenu i zachodzi proces drenażu żylnego.
 • Maximus przekształca tłuszcz w płyny, dzięki temu organizmowi łatwo jest go usunąć . Zabieg wspomaga drenaż żylny oraz mikrokrążenie w warstwach skórnych. Wyraźnie poprawia wygląd skóry dzięki tripolarnej fali radiowej, która pobudza mięśnie.
 • Dla maksymalnego efektu warto skorzystać z działania urządzenia Pollogen Legend. Pobudza jednocześnie: naskórek, skórę właściwą, tkankę tłuszczową i mięśnie. Zabieg ten pomoże nawet w przypadku kiedy zmiany spowodowane cellulitem są naprawdę duże. Wysmukla ciało jednocześnie detoksykując. Na efekt ten składają się siła tripolarnej fali radiowej i energii hybrydowej.
 • Ci, którym igły nie są straszne mogą skorzystać z innowacyjnego zabiegu przy użyciu urządzenia Dermapen/Mezopen. Preparaty regenerujące są wstrzykiwane bezpośrednio do najgłębszych warstw skórnych.Dzięki temu mogą działać w samym źródle problemów z otłuszczonymi komórkami.

Nie czekaj na cud! Skorzystaj z bogactwa technologii. Sprawdź zabiegi na cellulit Sopot!

Zabiegi kosmetyczne na cellulit są wybawieniem dla zmęczonych długą walką ze skórką pomarańczową, Gdy kremy, masaże, specjalna bielizna nie przynoszą oczekiwanych efektów, warto oddać się w ręce specjalistów. Należy pamiętać, że gdy zdecydujemy się na taką formę walki z cellulitem warto skorzystać z fachowej konsultacji. Specjalista oceni stan naszej skóry i poleci najodpowiedniejszy zabieg. Metody usuwania cellulitu są w dzisiejszych czasach tak różnorodne i zaawansowane, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie,


Clinica Cosmetologica Sopot
ul. Haffnera 6 (Krzywy Domek, 1 piętro)
Rejestracja: +48 791 600 605

3 thoughts on “Jak skutecznie pożegnać cellulit?

 1. Nika

  Wiele kobiet tylko narzeka na swój cellulit, ale nic z tym nie robi, to prawda.
  Albo na swoją tuszę. Myślę, że u przynajmniej 75% kobiet, które narzeka, problem tuszy czy cellulitu można by było rozwiązać.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

14 + = 19