Category Archives: informacje

Łupież pstry – leczenie domowe jako pomoc w pozbyciu się choroby. Czy istnieją skuteczne metody na tę dolegliwość?

5 / 5 ( 33 votes ) Kiedy zachorujemy na łupież pstry, leczenie domowe to często pierwsza deska ratunku. Dolegliwość ta nie jest wyjątkowo groźna, ale skutkuje dużym dyskomfortem dla chorego. Żółtobrunatne lub różowe plamy zajmują rozległe obszary skóry, która następnie złuszcza się, swędzi i piecze. Choć trudno jest wyleczyć łupież pstry, leczenie domowymi sposobami może dać dobre rezultaty.

Kosmetyki, które musisz zastosować przy zabiegu body wrappingu!

5 / 5 ( 34 votes ) Body wrapping – kosmetyki, z którymi warto wykonać zabieg mogą być trudne do wyboru. Warto także zapoznać się, na czym polega body wrapping i jakie efekty można dzięki niemu osiągnąć. W tym artykule pomożemy ci dobrać odpowiedni kosmetyk do body wrappingu i opiszemy, jak najlepiej wykonać zabieg.

Krem ujędrniający do biustu – Skuteczność, składniki, wspomaganie serum

jędrne piersi

5 / 5 ( 13 votes ) 1. Dlaczego ocenia się kremy do biustu jako skuteczne?     Nie ma chyba równie silnego atrybutu kobiecości jak piersi. Działają one na wyobraźnię tak mocno, że ich erotyczna funkcja zwykle wypiera tę prozaiczną – daną kobiecie przez biologię. Marzenie o dużych, jędrnych i kształtnych piersiach nie jest jedynie wynikiem chęci podobania się… Read more »

Zabiegi ujędrniające skórę – co powinnaś o nich wiedzieć?

zabieg na ujędrnianie skóry

5 / 5 ( 28 votes ) Wraz z wiekiem skóra traci gęstość, elastyczność i staje się mniej napięta. Ujędrnianie skóry staje się realną koniecznością, jeśli chcemy pozostać atrakcyjne i nadal młodo wyglądać. W celu poprawienia stanu skóry, warto odwiedzić gabinety kosmetyczne, oferujące zabiegi ujędrniające, które pomogą nam przywrócić skórze optymalną gęstość i napięcie.

Kilka minut i… po włosie!

depilacja laserem

5 / 5 ( 1 vote ) Zastanawiałaś się kiedyś, jakby to było mieć idealnie gładkie ciało bez wysiłku? Bez ciągłego katowania się bolesnymi plastrami z woskiem czy kaleczenia się maszynką do golenia? Każda z nas chciałaby uzyskać taki efekt nie musząc jednocześnie martwić się o wrastające włoski czy podrażnienia skóry. Trudno jednak pozbyć się niechcianego owłosienia stosując domowe metody…. Read more »

Rozstępy – metody usuwania

blizny na skórze

5 / 5 ( 37 votes ) Rozstępy są rodzajem zmian skórnych. Przybierają postać nierównych linii o brawie różniącej się kolorytem od reszty skóry. Czerwone rozstępy lub linie o fioletowym zabarwieniu, zwykle są zmianami powstałymi niedawno. Po upływie kilku tygodni lub miesięcy linie bledną i przybierają postać srebrzystych lub białawych linii są to tzw. białe rozstępy.

Problem z zajściem w ciążę – może to endometrioza

5 / 5 ( 6 votes ) Endometrioza jest chorobą, która jest spowodowana pojawiającymi się ogniskami komórek śluzówki macicy, poza jamą macicy, głównie w jajnikach, jajowodach, w pochwie, pęcherzu moczowym, a nawet w jelitach. Powoduje to powstawanie torbieli i cyst, które wraz z postępującą chorobą, skutkują pojawieniem się dokuczliwych objawów. Objawy endometriozy Endometrioza jest chorobą przewlekłą, dość trudną do diagnozowania…. Read more »

Padaczka u kobiet w ciąży

5 / 5 ( 4 votes ) Padaczka to zaburzenie neurologiczne, wynikające z uszkodzeń mózgu i mogące mieć bardzo zróżnicowane podłoże. Jest to choroba bardzo podstępna i w określonych warunkach niebezpieczna. Bez wątpienia, szczególną ostrożność epileptyczki powinny zachować w sytuacji ciąży. Właściwa opieka medyczna i wdrożenie skutecznego leczenia pozwala na prawidłowe donoszenie ciąży oraz urodzenie zdrowego dziecka w ponad 90%… Read more »

Poparzenie barszczem Sosnowskiego – objawy

4.8 / 5 ( 10 votes ) Każdego lata człowiek narażony jest na toksyczne i groźne dla zdrowia oraz życia działanie natury – zarówno jadowitych zwierząt, zamieszkujących swoje siedliska, jak również i roślin, które mogą dawać groźne efekty po bezpośrednim kontakcie. W ostatnich latach lekarze szczególnie ostrzegają przed rośliną, która długo uznawana była za pastewną, zwłaszcza w latach 50. XX… Read more »

Pochodzenie barszczu Sosnowskiego

4.8 / 5 ( 6 votes ) Wiele mówi się obecnie, zwłaszcza w miesiącach letnich, o zagrożeniach, które niesie za sobą kontakt z barszczem Sosnowskiego. Roślina jest groźna nie tylko w bezpośrednim zetknięciu, ale również i w swoim otoczeniu, jako że specjalne olejki eteryczne znajdujące się na niej, są toksyczne dla istot żywych – zarówno człowieka, jak i zwierząt domowych… Read more »