Depilacja laserowa w Gdyni: skuteczny zabieg laserem Vectus

5/5 - (2 votes)

Nadmierne owłosienie może występować u każdego człowieka niezależnie od płci i wieku. Można je dostrzec na twarzy i ciele – często najbardziej uciążliwe są włoski w okolicach intymnych. Niejednokrotnie takie owłosienie jest sztywne, twarde, szorstkie, ma także ciemną barwę. Osoby, których dotyczy ten niejednokrotnie krępujący problem, zastanawiają się czy istnieje skuteczna metoda, która w trwały sposób pomogłaby im się od niego uwolnić. Próbują różnych metod we własnym domu, za pomocą dostępnych urządzeń oraz przeznaczonych do tego kosmetyków. Używają maszynek do golenia, depilatorów włosków. Niestety włoski szybko odrastają i stają się coraz trudniejsze do usunięcia. Warto wtedy wybrać się na szybką depilację laserem.

Na czym polega depilacja laserowa Vectus w Gdyni?

Istnieje skuteczna metoda, która daje trwałe i zdumiewające rezultaty już po pierwszym przeprowadzonym zabiegu. Jest nią laserowe usuwanie owłosienia za pomocą innowacyjnego lasera Vectus. Jest to laser diodowy. Został wyposażony w specjalny rodzaj głowicy, której zadaniem jest wnikanie w głąb skóry za pomocą emitowanego przez laser światła. Niszczy bezpowrotnie komórki macierzyste w obrębie mieszków włosowych, nie dając im żadnej szansy na regenerację i odbudowę. Pełen efekt jest zauważalny po serii zabiegów, których liczba i częstotliwość uzależniona jest od rodzaju owłosienia oraz powierzchni poddawanej zabiegowi. Pomiędzy jednym a drugim zabiegiem musi minąć pewien okres czasu. Waha się on w granicach od czterech do dwunastu tygodni.

Kto może poddać się depilacji laserem?

Aby skorzystać z tego rodzaju zabiegu, jakim jest depilacja laserowa urządzeniem Vectus trzeba spełnić pewne kryteria. Początkowo należy umówić się na bezpłatną konsultację se specjalistą medycyny estetycznej. Podczas wizyty zostanie oceniony stan skóry, która ma zostać poddana zabiegowi. Zostanie również przeprowadzony wywiad, podczas którego należy poinformować o:

  • schorzeniach przewlekłych, na które chorujemy,
  • o suplementach diety, odżywkach oraz lekach przyjmowanych na stałe.

Jeśli badanie skóry oraz wywiad będą pozytywne, będziemy mogli skorzystać z zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu:

  1. Zadbać o nawilżenie i nawodnienie skóry oraz usunąć włoski z powierzchni ciała, która ma zostać poddana zabiegowi.
  2. Przez miesiąc nie korzystać z solarium ani nie opalać się na słońcu.
  3. Nie wolno usuwać włosków depilatorem, pęsetą czy plastrami.
  4. Dwa tygodnie przed zabiegiem nie przyjmować żadnych antybiotyków.
  5. Tydzień przed zabiegiem nie złuszczać naskórka kosmetykami, by nie podrażnić skóry.

Po zabiegu należy nawilżać skórę kosmetykami oraz unikać opalania, wizyt w saunie i na basenie.

Zabieg wykonywany jest przez doświadczonych specjalistów z dziedziny medycyny estetycznej. Przeprowadzany jest w komfortowych warunkach. Jest bezpieczny. Nie daje skutków ubocznych. Bezpośrednio po zabiegu możemy dostrzec na skórze zaczerwienienie, podrażnienie, które bardzo szybko ustępuje.

Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj: https://togethermagazyn.pl/laser-vectus-skuteczna-depilacja-laserowa-gdyni/

Depilacja laserowa w Gdyni – umów się już dziś!

Depilacja laserowa vectusgdynia.pl

Zapisz się na pierwszą wizytę:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94
https://vectusgdynia.pl

Użycie lasera nie wymaga stosowania znieczulenia. Skóra po zabiegach jest zdrowsza, pozbawiona bakterii oraz drobnoustrojów, które wcześniej gromadziły się pomiędzy włoskami. Eliminuje także nieprzyjemny zapach, który jest wynikiem nadmiernego pocenia się. Jest to zabieg o licznych zaletach. Cieszy się bardzo dobrymi opiniami i zainteresowaniem wśród klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

5 + 5 =