Laser Vectus usuwający owłosienie NA STAŁE – Depilacja Laserowa Gdynia

Laser Vectus usuwający owłosienie NA STAŁE – Depilacja Laserowa Gdynia
5 (100%) 2 vote[s]

Depilacja laserowa laserem Vectus

depilacja karkuZadbany  i nienaganny wygląd wymaga od kobiet wielu poświęceń. Jednym z nich jest depilacja całego ciała, która dla płci pięknej nie jest rzeczą przyjemną. W tym celu kobiety testują kolejne produkty przeznaczone do usuwania niechcianych włosków głównie pod względem skuteczności i wygody stosowania. Firma Palomar stworzyła laser Vectus, który stanowi rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia. Jego zaletą jest wysokie bezpieczeństwo przy zachowaniu równie wysokiej skuteczności. Zabieg jest szybki, trwały i w większości przypadków bezbolesny. Efekty są zazwyczaj widoczne już po pierwszym razie. Włoski wykruszają się przez następne 3 tygodnie. Zanim jednak zdecydujemy się na laserowe usuwanie owłosienia warto dowiedzieć się na czym ta procedura polega i jakie istnieją do niej przeciwwskazania.

Na czym polega i jak wygląda zabieg laserem Vectus?

Depilacja Laserowa Gdynia – DepilacjaVectus
ul. Powstania Styczniowego 22/2cc, 81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 65 99
https://depilacjavectus.pl/depilacja-laserowa-gdynia/

Celem laserowego usuwania owłosienia jest osłabienie i zniszczenie włosków wraz z mieszkami wlosowymi, co ma zagwarantować trwałość zabiegu. Jedna procedura jest w wstanie usunąć włosy będące w fazie wzrostu, czyli około 95%. Pozostałych 5% możemy sie pozbyć, powtarzając zabieg za 1 lub 2 miesiące. W zależności od owłosienia konieczne mogą być tak zwane zabiegi przypominające co kilka miesięcy lub co kilka lat.

Zabieg jest wykonywany za pomocą specjalnej głowicy. Emituje ona wiązkę światła, która wnika w skórę oraz oddziałuje na melaninę, naturalny barwnik włosa. Wysoka temperatura niszczy włos oraz mieszek włosowy, co uniemożliwia jego ponowny wzrost. Procedura działa na każdy rodzaj skóry i kolor włosa. Jedynie szare włosy ze względu na brak melaniny nie są podatne na tę metodę usuwania owłosienia. Bezpieczeństwo podczas użycia wysokiej temperatury zapewnia inteligentny czytnik poziomu melaniny Skintel zawarty w laserze. Mierzy poziom melaniny w skórze i na jego podstawie dobiera parametry indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dzięki temu nie ma ryzyka poparzenia. Dodatkowo skórę chroni system chłodzący Advanced Cooling, który gwarantuje również komfort i bezbolesność zabiegu. Naskórek jest chłodzony zarówno na pocżątku, w trakcie jak i na końcu zabiegu, aby zapewnić jak największą wygodę podczas przeprowadzania procedury. Laser Vectus otrzymał certyfikat FDA Amerykańskiej Agencji ds. Żywnosci i Leków ze względu na wysokie bezpieczeństwo.

Vectus posiada również technologię Photon Recycling, która odpowida za ponowne wykorzystanie światła odbitego. Głowica wyposażona w niewielkie lusterka odbija światło pochodzące z lasera odbite od skóry, dzięki czemu w 100% wnika w skórę. To zapewnia dużą skuteczność oraz skraca długość zabiegu. W ciągu zaledwie kilku minut wydepilowany zostaje duży obszar ciała na przykład plecy. Pozostałe lasery w odróżnieniu od lasera Vectus wykorzystują zaledwie 20% wiązki światła, podczas gdy 80% zostaje ,,zmarnowane”.

Odwiedź stronę https://www.rp.pl/Styl-zycia/180709662-Depilacja-laserowa—jaki-laser-wybrac.html po więcej.

Jakie istnieją przeciwwskazania do zabiegu?

 • ciąża i karmienie piersią
 • podrażniona skóra
 • świeża opalenizna
 • przesuszona skóra (przed zabiegiem należy odpowiednio ją nawilżyć)
 • doustne przyjmowanie retinoidów
 • przyjmowanie leków i/lub picie ziół fotouczulających typu nagietek, dziurawiec
 • infekcje skóry zarówno bakteryjne jak i wirusowe
 • otware rany w miejscy zabiegu
 • choroby typu łuszczyca, bielactwo
 • rozrusznik serca
 • epilepsja
 • w niektórych przypadkach cukrzyca

Przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z lekarzem-specjalistą w celu wyeliminowania wszelkich przeciwwskazań, również tych indywidualnych, nieuwzględnionych w liście powyżej. Procedura powinna być przede wszystkim bezpieczna dla pacjenta, więc nie należy niczego ukrywać przed lekarzem oraz stosować się do jego poleceń zarówno przed jak i po zabiegu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

43 − = 39