Category Archives: Skóra

Laser Vectus usuwający owłosienie NA STAŁE – Depilacja Laserowa Gdynia

usuwanie włosów

Depilacja laserowa laserem Vectus Zadbany  i nienaganny wygląd wymaga od kobiet wielu poświęceń. Jednym z nich jest depilacja całego ciała, która dla płci pięknej nie jest rzeczą przyjemną. W tym celu kobiety testują kolejne produkty przeznaczone do usuwania niechcianych włosków głównie pod względem skuteczności i wygody stosowania. Firma Palomar stworzyła laser Vectus, który stanowi rozwiązanie problemu nadmiernego owłosienia. Jego zaletą jest… Read more »

Czy na trądzik różowaty pomoże krem?

krem na trądzik różowaty

Trądzik różowaty – zmora dzisiejszego świata Trądzik różowaty jest zmorą wielu dorosłych osób. Problem ten jest coraz powszechniejszy, coraz więcej osób stara się z nim walczyć. Trądzik różowaty, jak każda choroba niesie ze sobą pewne problemy, niedogodności oraz ryzyka. Według szacunków chorobę tę może mieć około 10 procent osób w wieku 30 do 40 lat.

Zabiegi ujędrniające skórę – co powinnaś o nich wiedzieć?

zabieg na ujędrnianie skóry

Wraz z wiekiem skóra traci gęstość, elastyczność i staje się mniej napięta. Ujędrnianie skóry staje się realną koniecznością, jeśli chcemy pozostać atrakcyjne i nadal młodo wyglądać. W celu poprawienia stanu skóry, warto odwiedzić gabinety kosmetyczne, oferujące zabiegi ujędrniające, które pomogą nam przywrócić skórze optymalną gęstość i napięcie.

Jak sobie radzić, gdy na twarzy pojawią się prosaki?

Prosaki są bardzo popularną przypadłością mogącą spotkać każdego z nas. Ich powstawanie związane jest z gromadzeniem się w naskórku drobnych zbiorniczków sebum. Substancja ta, przy prawidłowym stanie skóry, winna się uwolnić na jej powierzchnie. Przy zatkaniu, z różnego powodu, przewodów wyprowadzających gruczołów łojowych tak się jednak nie dzieje i powstają rzeczone prosaki na twarzy czy prosaki pod oczami.

Kilka minut i… po włosie!

depilacja laserem

Zastanawiałaś się kiedyś, jakby to było mieć idealnie gładkie ciało bez wysiłku? Bez ciągłego katowania się bolesnymi plastrami z woskiem czy kaleczenia się maszynką do golenia? Każda z nas chciałaby uzyskać taki efekt nie musząc jednocześnie martwić się o wrastające włoski czy podrażnienia skóry. Trudno jednak pozbyć się niechcianego owłosienia stosując domowe metody. Dlatego z pomocą przychodzi profesjonalna depilacja laserowa,… Read more »

Depilacja laserowa – poznaj zabieg przydatny każdej kobiecie!

Wydepilowane laserowo nogi

Depilacja to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych jakie przeprowadzane są w polskich klinikach medycyny estetycznej. Porównamy dziś dla Państwa dwa urządzenia do wykonywania tego typu zabiegu.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – czy warto?

Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego

Dolina łez to mniej powszechne i przyjemniejsze dla ucha określenie na, dobrze znane większości kobiet, worki i cenie pod oczami. Poza tym, że są one nieestetyczne to dodają nam lat i sprawiają, że twarz wygląda na wiecznie zmęczoną i smutną. Proces starzenia nie obchodzi się łaskawie ze szczególnie wrażliwą okolicą oczu. Czasem rozwiązaniem problemu może być odpowiedni makijaż, jednak kiedy… Read more »

Jak trwale usunąć zaskórniki

Zaskórniki – jak się pozbyć? Zaskórniki inaczej zwane wągrami są trudne do zwalczenia zarówno dla nastolatków jak i dla dorosłych. Ich występowanie nie ogranicza się do płci lub wieku. Mogą się pojawić u osób o cerze tłustej, mieszanej i suchej w postaci ciemnych kropek. Produkty dostępne na rynku nie są w stanie poradzić sobie z zaskórnikami na twarzy, których wolelibyśmy… Read more »

Rozstępy – metody usuwania

blizny na skórze

Rozstępy są rodzajem zmian skórnych. Przybierają postać nierównych linii o brawie różniącej się kolorytem od reszty skóry. Czerwone rozstępy lub linie o fioletowym zabarwieniu, zwykle są zmianami powstałymi niedawno. Po upływie kilku tygodni lub miesięcy linie bledną i przybierają postać srebrzystych lub białawych linii są to tzw. białe rozstępy.

Zamykanie naczynek laserem i ultradźwiękami

W świecie, w którym piękny wygląd i nieskazitelna cera mają coraz większe znaczenie, popękane naczynka stanowią niezwykle palący i powszechny problem. Dermatolodzy i naukowcy cały czas pracują nad zabiegami i urządzeniami. których działanie potrafi zapobiegać oraz likwidować już powstałe rozszerzone naczynka. Genezą problemu pękających naczyń krwionośnych w większości przypadków są uwarunkowania genetyczne. Specjaliści przestrzegają jednak również, że nadmierna ekspozycja skóry… Read more »